Služby salónu

Jsme tu pro vás, abychom vám poradili ve všech směrech. Čeká vás příjemná atmosféra, profesionální rady a jedinečný sortiment. 

co vám salón nabízí?

Půjčovna a prodej svatebních šatů

Naše svatební šaty podtrhují přirozený půvab nevěsty. V každé ženě objevují jemnost, ale také ženskou svůdnost.

"Ideální volba pro všechny, co plánuji svatbu. Profesionální přístup, příjemné prostředí. Jedním slovem, skvělé!."

- Roman Lesa

svatební doplňky

Připravili jsme pro vás originální spodní prádlo, župánky, svatební podvazky, svetříky, doplňky do vlasů a závoje. Vše společně sladíme a vy budete odcházet s kompletní výbavičkou pro nevěstu.

Milé nevěsty, pokud si u nás v salónu nevyberete nebo nemáme vaši velikost, rádi vám svatební prádlo, župan, či pyžamo objednáme přímo od dodavatele. Dodací lhůta včetně vyhotovení daného produktu jsou 3 měsíce. Možné je i expresní dodání (do 1 měsíce), kdy si účtujeme o 20% navíc k ceně produktu. O možnosti expresního dodání se nás prosím vždy informujte, zdali je to možné, než zboží bude objednáno.

"V salonu White Day jsem se cítila opravdu jedinečně. Mají výborný přístup a krásnou nabídku šatů. Pomohli mi šaty vybrat a upravit přesně na mou postavu."

Anna Fuksová - 

VIP Zkouška šatů

Družičky, svědkyně, kamarádky, vytvořte nevěstě nezapomenutelný zážitek!

Jak jinak začít rozlučku se svobodou, než stylovou VIP svatební zkouškou plnou fotek, dobrot a radosti.

"Když jsem vybírala nevšední svatební šaty, padl mi do oka tento salón. Nejen, že mají velký výběr neokoukaných šatů, ale jsou tam všechny neskutečně milé, včetně paní majitelky. Není mi 20 a přesto jsem si připadala jako princezna."

- Jana Grymová

máte více otázek? přečtěte si nejčastější dotazy a jejich odpovědi nebo nás rovnou kontaktujte