Vítejte!

Poznejte náš svatební salón

Náš svatební salon White Day je ideálním místem, kde splníme vaše sny a přání. 

Jsme profíkem na trhu již od roku 2016. Potrpíme si na luxus, kvalitu, osobitost a propracované detaily, to vše u nás najdete pod širokou nabídkou jedinečných a okouzlujících šatů k půjčení a prodeji. 

Jsme výhradním prodejcem značky Rara Avis, ale najdete u nás i spousta jiných předních světových značek svatební konfekce. Nabízíme vám šaty elegantní, v Boho stylu, romantické šaty jako pro princeznu, něžné a éterické a nesmí chybět ani šaty pro minimalistické duše. Do našich šatů se zamilujete na první pohled.


Více o salónu

White Day

Záleží nám především na vaší spokojenosti, a proto se snažíme o jedinečný, přátelský a osobitý přístup ke každé naší klientce. Chceme, abyste se u nás cítila jako princezna a odcházela plná dojmů a s těmi nejlepšími šaty. Zajistíme, aby pro Vás výběr a zkoušení šatů bylo maximálně pohodlné.

V našem salonu nejen úspěšně najdeme ty pravé šaty pro vás, ale i příjemně strávíte čas s našimi konzultanty, kteří nejen budou vaší pravou rukou při výběru, ale vynasnaží se i o příjemnou atmosféru salonu při šálku dobré kávy či čaje.

U nás jste vždy vítáni. Zavolejte a přijďte si vyzkoušet šaty k nám do salonu White Day!

REZERVUJTE SI SVOU ZKOUŠKU SVATEBNÍCH ŠATŮ

 “
 “
 “
 “

reference

 “Velmi dobrý výběr šatů. Kvantita naštěstí ustoupila kvalitě a tak každé šaty, které zde mají jsou hezké a dobře vyrobené. Personál velmi milý a ochotný.”

- Max Frank

 “Nejlepší svatební salón, ve kterém jsem byla. Slečny byly příjemné a ve všem mi vyšly vstříc.”

-Helena Djent

 “Nejlepší Svatební Salon. Personál je velmi vstřícný, spolehlivý a hlavně to jsou profesionálové, kteří Vám dokážou poradit s nelehkým výběrem šatů Vašich snů.”

- Yrina Sosnina

 “Super šaty s originálním střihem a báječný personál, velmi příjemné a vstřícné.”

- Di-khe Polaro