ČASTÉ OTÁZKY

Milé nevěsty, jelikož je pro nás vaše spokojenost na prvním místě, sepsali jsme nejčastější otázky, na které se ptáte.

Je u vás zkouška zpoplatněná?

Ano, pro udržení vysokého standardu našich služeb a kvalitu šatů vybíráme poplatek ve výší 400,- Kč za hodinovou zkoušku. Tato částka Vám nebude účtována, pokud si u nás šaty rezervujete v den první zkoušky — Naši konzultanti jsou připravení pomoct a poradit, mimo jiné Vás také mohou ve všech vybraných modelech vyfotit nebo natočit. 

Kolik lidí můžu mít s sebou jako doprovod?

Jelikož jsme malý, ale útulný salon, tak upřednostňujeme 2-3 osoby jako doprovod. Tento počet je adekvátní tak, abyste se cítila komfortně. Psí mazlíčci jsou vítáni :) 

Je nutná rezervace návštěvy salonu / zkoušky šatů?

Ano, určitě ano! Každé klientce se chceme maximálně věnovat při výběru Vašich vysněných šatů, proto je nutné si předem rezervovat svůj termín na zkoušení svatebních šatů. Pro rezervaci/objednání využijte telefonické spojení, e- mail, náš Facebook nebo Instagram. 

Kdy je vhodné se objednat a jak moc dopředu si termín rezervovat?

Vše se odvíjí od data vaší svatby, nicméně doporučujeme se objednat včas. Máte-li zájem o odpolední termín v pracovním týdnu, pak se objednejte alespoň týden předem, pokud máte čas v sobotu, tak určitě alespoň dva týdny předem. Celkově čas pro objednání, kdy je vhodné si zarezervovat šaty je 6 měsíců před datem vaší svatby. 


Jak dlouho trvá vybírání šatů?

Standardně slečny bývají u nás v salonu hodinu, pokud chtějí více času, je potřena nahlásit to dopředu již při objednání, kdy vám můžeme rezervovat až celé dvě hodiny :))) Cena za zkoušku je 400,- Kč/hod. 

Jaká cena je účtována při rezervaci šatů?

Šaty máte plně rezervované až s podpisem nájemní smlouvy a složením 50% finanční kauce, která je v případě storna nevratná.

Jaké máte velikosti šatů?


Standardně máme šaty ve vel. 38. Šaty lze přizpůsobit klasickými úpravami – zúžení v pase a úpravy délky. V případě, že Vám šaty v naší dané velikosti nesednou a úpravy nelze provézt, tak je pro vás připravena možnost nechat vám v rámci koupě šaty nechat ušít dle vašich mír přímo od dodavatele :) 

V případě koupi, kdy budu mít šaty u sebe doma?


Ušití šatů dodavatelem většinou trvá 4 měsíce, expresně za poplatek 2 měsíce.

Jaké jsou ceny půjčovného?

Půjčení svatebních šatu je v rozmezí 7.000,- — 22.000,- 

Jaké jsou prodejní ceny?


Všechny námi nabízené šaty Vám můžeme zprostředkovat ke koupi u našich dodavatelů. Je třeba počítat s dodací lhůtou cca 4 měsíce před vaši svatbou. Prodejní ceny od našich dodavatelů jsou u svatebních šatů 25.000,- 45.000,- 

Co zahrnuje cena půjčovného?


V ceně je půjčení šatů na dobu 3-4 dnů. Cena dále zahrnuje naše služby jako je čistírna.

Kdy probíhají úpravy šatů?

Nejpozději 10-14 dní před svatbou s externí paní krejčovou.

Jaké služby nabízíte?


Mimo půjčení a prodeje šatů nabízíme i drobný prodej náušnic, šperků a vlasových doplňků z autorské dílny Ewan’s garden. Prodej svetříků z meryno vlny a mohéru. Půjčení a prodej závojů a vršků pro nevěsty. A především prodej luxusního a originálního spodního a nočního prádla. Nově u nás můžete zakoupit i sofistikované a osobité šperky značky Tržiště štěstí s lokální výrobou. 
Jaký je váš sortiment? 

Zaměřujeme se pouze na dámskou klientelu, přičemž náš sortiment je čistě svatební.

Mohu měnit rezervaci šatů?

Ano, pokud si rozmyslíte, že byste ráda změnila rezervaci svých, již vybraných šatů za jiné šaty, případně změnila datum, určitě můžete změnit rezervaci šatů za jakékoliv jiné v rámci našeho salonu, a to v případě, že budou šaty volné na Váš termín svatby. Jak jsme již zmiňovali, záloha na šaty není vratná, ale lze využít v rámci našeho salonu. Pokud si vyberete šaty levnější, než jste měla rezervované prvně, platí vyšší cena.

Máte u salonu svoje vlastní parkovaní?

Bohužel nemáme. Lze zaparkovat na zónách a parkovacích hodinách.

NENAŠLI JSTE ODPOVĚĎ NA VAŠI OTÁZKU? KONTAKTUJTE NÁS, RÁDI VÁM NA VŠE ODPOVÍME